Wypożyczalnia samochodów Radom

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W RADOMIU – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Wynajem samochodów w Radomiu

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia nr 1 w Radomiu ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę na wynajem aut w okresach krótkoterminowych dla osób potrzebujących auta na „już”, średnioterminowe w okresie do 2 lat, i długoterminowe przewidziane powyżej 2 lat. Dla wszystkich kontrahentów jesteśmy w stanie przygotować ofertę indywidualną, ponieważ zależy nam na jakże wysokiej obsłudze i wysokim poziomie zadowolenia klientów. Przejrzysty i łatwy formularz rezerwacyjny znajdujący się na naszej stronie sprawia, że każdy nawet ktoś kto nie obcuje na co dzień z komputerem poradzi sobie z tym jakże banalnym zadaniem. Istnieje również możliwość rezerwacji aut, przez telefon. Nasza infolinia działa 24/7, więc możecie Państwo wynająć auto o każdej porze dnia i nocy.

Dbając o naszych klientów przygotowaliśmy specjalny program rabatowy, dla kontrahentów którzy będą do nas wracać i ponownie korzystać z usług naszej wypożyczalni.
Auta, które Państwu proponujemy są bardzo dobrze wyposażone, sa jakże zadbane, i w świetnym stanie technicznym, ponieważ bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze. Aktualne badanie techniczne, ważna polisa OC, Assistance 24/7, wszystkie te rzeczy i wiele więcej znajdziecie Państwo w naszych pojazdach.

Każdy pojazd, który posiadamy wyposażony jest w klimatyzacje, elektryczne szyby system hamowania ABS, samochody są zawsze czyste, odkurzone.

Proponujemy Państwu wynajem auta razem z kierowcą, dzięki czemu w każde miejsce i o każdej porze jesteście Państwo mobilni i posiadacie Państwo możliwość poruszania się po Radomiu i okolicach. Cena dotycząca wynajmu pojazdu z kierowcą uzależniona jest od długości najmu i klasy samochodu. Proponujemy również możliwość podstawienia auta na lotnisko w Radomiu.

Zespół naszej firmy Fleet Corp tworzą doświadczeni pracownicy, którzy z pasją oddają się temu co robią. Profesjonalna obsługa klienta to coś co nas wyróżnia. Wierzymy, że czytając ten opis zachęciliśmy Państwa do współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, a na pewno wyjdą Państwo zadowoleni i z chęcią do nas wracali.

Wynajem samochodów Radom

Zadbane auta, miła obsługa, samochody na czas!

Rabaty dla stałych klientów naszej wypożyczalni samochodów w Radomiu, elastyczne oferty wynajmu średnio i długoterminowego, zadzwoń i zapytaj!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:
[RICH_REVIEWS_FORM]

[RICH_REVIEWS_SHOW num=”all”]
[RICH_REVIEWS_SNIPPET]