Wypożyczalnia samochodów Lublin

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W LUBLINIE – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Wynajem samochodów w Lublinie

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu jedną z wiodących wypożyczalni samochodów w Lublinie. Posiadamy trzy systemową możliwość wypożyczenia aut, a mianowicie: Krótkoterminowy (od 1 do 30 dni), średnioterminowy (od 1miesiąca do 2 lat) i długoterminowy (od 2 do 5 lat). Ceny dostosowujemy indywidualnie pod każdego klienta, ponieważ zależy nam na jak najwyższym poziomie zadowolenia naszych kontrahentów, oddział Fleet Corp: wypożyczalnia samochodów Lublin.

Wszystkie dostępne auta w naszej flocie, posiadają klimatyzacje,radio.Są to auta od klasy A/ B (Toyota Aygo, Skoda Fabia, Hyundai I20), po klasę premium (Skoda SuperB 2016). Podstawiane do klienta są zawsze czyste, zatankowane do pełna, i sprawne technicznie.

Dodatkowo każde auto posiada ważne badanie techniczne, ubezpieczenie OC i Assistance, który działa 24 godziny 7 dni w tygodniu, na terenie całej Polski, jak i całej Europy.

Bardzo duży wybór silników, od małych oszczędnych z fabryczną instalacją gazową (LPG),aż po duże mocne motory diesla o pojemności 2.0 i niebagatelnej mocy 190KM. Wszystkie auta, jesteśmy w stanie podstawić na wskazany przez państwa adres, na terenie Lublina.

Auta możecie Państwo wynająć bez limitu kilometrów, co uczynią podróż bezstresową i nie przyczynia się do żadnych dodatkowych kosztów. Możliwość wypożyczenia fotelików z systemem mocowania ISOFIX, znacznie poprawia bezpieczeństwo Państwa pociech. Na wyjazdy w góry na narty również jesteśmy przygotowani, w naszej ofercie posiadamy bagażnik na narty, jak i również łańcuchy na koła. W naszej firmie kaucja jest stała i wynosi ona 1000zł, jest to kwota niezwiązana z wybraną klasą auta.

Firma Fleet Corp wynajem samochodów Lublin to młodzi zdolni i pełni zaangażowania ludzie, którzy dążą do jak największego zadowolenia naszych klientów, co sprawia że współpraca z nami to czysta przyjemność. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Wynajem samochodów Lublin

Zadbane auta, miła obsługa, samochody na czas!

Rabaty dla stałych klientów naszej wypożyczalni, elastyczne oferty wynajmu średnio i długoterminowego, zadzwoń i zapytaj!

Lublin jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, które koniecznie trzeba odwiedzić w trakcie zwiedzania naszego kraju. Jeżeli nie mieli jeszcze Państwo okazji wybrać się do Lublina serdecznie do tego zachęcamy, szczególnie gdy wypożyczony samochód pomoże Państwu w dotarciu do celu i poruszaniu się na miejscu. Aby zachęcić Państwa do zwiedzenia Lublina, stworzyliśmy krótki przewodnik po najciekawszych według nas miejscach.

Kierunek wschodni

Warto skorzystać z możliwości wypożyczenia samochodu w Lublinie i udać się w kierunku północno-wschodnim od centrum miasta. Zaoszczędzony dzięki takiemu przejazdowi czas mogą Państwo przyjemnie spędzić na spacerze po wspaniałym ogrodzie botanicznym UMCS, wraz z odwiedzeniem Dworku Kościuszków. Następnie polecamy zwiedzenie cerkwi greckokatolickiej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny oraz bardzo ciekawego Muzeum Wsi Lubelskiej, aby poznać specyfikę tego regionu i poznać historię.

Kierunek zachodni

Kierunek ten to przede wszystkim powstały w 1941 roku Obóz Pracy na Majdanku. Jest on oddalony kilka minut drogi wypożyczonym autem od centrum Lublina w kierunku południowo-zachodnim. Zdecydowanie nie jest to łatwa wycieczka, ale zachęcamy do odwiedzenia obozu oraz towarzyszącego mu muzeum, aby doświadczyć chwili refleksji, szacunku dla historii oraz poległych więźniów. Również w tym kierunku należy się udać, jeśli planują Państwo dalszą podróż, ponieważ na zachód od Lublina znajduje się Port Lotniczy Lublin, gdzie jest możliwość zwrotu wypożyczonego auta i skorzystania z linii lotniczych.

Centrum miasta

Lublin to przede wszystkim stare miasto, wraz z wieloma atrakcjami turystycznymi. Warto odwiedzić to piękne miejsce i zobaczyć wszystko na własne oczy. Warto zacząć od Zamku w Lublinie wraz z Muzeum Lubelskim, a następnie przez Bramę Grodzką udać się na spacer po uliczkach z pięknymi kamienicami. Znajdziemy tam wiele kawiarni i lokali, idealnych na przerwę w zwiedzaniu miasta. Po odpoczynku warto poznać historię Lublina w nowoczesnym, multimedialnym muzeum – Piwnicy Pod Fortuną. Polecamy również wycieczkę na Wieżę Trynitarską, a więc najwyższy punkt widokowy oraz mury obronne wraz z Bramą Krakowską. Po rynku Lublina poruszamy się na piechotę, jednak wypożyczony w Lublinie samochód przyda się po długim dniu zwiedzania do powrotu do miejsca pobytu, zamieszkania lub na lotnisko.

Kierunki alternatywne

Dla tych z Państwa, którzy szukają innych atrakcji niż klasyczne zwiedzanie również mamy kilka ciekawych propozycji. Na terenie Lublina znajduje się Tor Motocrossowy, a więc ważny punkt na mapie każdego fana motosportu. Warto również odwiedzić Podziemia Browaru Perła na zwiedzanie i degustację miejscowego piwa. Jednakże degustacja w przypadku kierowcy powinna być symboliczna, ponieważ auto wypożyczone w Lublinie może przydać się do dalszego przemieszczania się, a jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami jazdy pod wpływem alkoholu.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:
[RICH_REVIEWS_FORM]

[RICH_REVIEWS_SHOW num=”all”]
[RICH_REVIEWS_SNIPPET]