Wypożyczalnia samochodów Łódź

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W ŁODZI – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Wynajem samochodów w Łodzi

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Lider wypożyczalni samochodów w Łodzi chciałby państwa zaprosić, jednocześnie zachęcić do skorzystania z naszej oferty jaka jest możliwość wypożyczenia auta w systemie krótko, średnio i długoterminowym w bardzo przystępnych cenach. Naszą mocną stroną jest fakt, iż dostosujemy oferty do każdego indywidualnie, nie ważne czy jest to ogromne przedsiębiorstwo czy osoba prywatna. Naszym zadaniem jest sprostanie wszystkim wymaganiom postawionym przez klienta. Dążymy do 100% zadowolenia naszych kontrahentów.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, posiadamy samochody w klasie B jakim jest np. Hyundai i20, który dzięki fabrycznej instalacji LPG (gazowa), potrafi przejechać 100km za jedyne 14zł, co sprawia że jazda tym samochodem nie dość, że jest przyjemna to również bardzo ekonomiczna.

Dla klientów, którzy chcieliby poczuć luksus, możemy zaproponować Skodę SuperB 3ciej generacji, wyposażona w dynamiczny, a zarazem bardzo oszczędny silnik Diesla o pojemności 2 litrów i niebagatelnej mocy 190KM.

Wszystkie auta w ofercie wynajmu samochodu w Łodzi posiadają aktualne badanie techniczne, polisę ubezpieczeniową, a dodatkowo Assistance 24/24h 7 dni w tygodniu.

Samochody podstawiamy w dowolne miejsce, wybrane przez naszego klienta, o dowolnej porze, ponieważ aby zapewnić naszym klientom wysokie zadowolenie działamy 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Firmę FleetCorp tworzy zespół młodych, doświadczonych ludzi, którzy mają głowy pełne pomysłów na dalszy rozwój firmy co sprawia, iż nasza firma rozwija się w bardzo szybkim tempie. Doskonale rozumiemy potrzeby i wymagania rynku i niesamowicie dokładnie potrafimy się do niego dostosować, co sprawia że każdy nasz klient opuszcza nas niesamowicie zadowolony i w bardzo krótkim okresie czasu wraca do nas chcąc jeszcze więcej.

Korzystając z naszych usług naszej wypożyczalni aut w Łodzi, dostaną państwo od nas w pełni profesjonalną obsługę, auta podstawione zawsze na czas, czyste, bezpieczne, które dostarczą nasi wykwalifikowani pracownicy przechodzący specjalne szkolenia.

Wynajem samochodów Łódź

Zadbane auta, miła obsługa, samochody na czas!

Rabaty dla stałych klientów naszej wypożyczalni, elastyczne oferty wynajmu średnio i długoterminowego, zadzwoń i zapytaj!

Łódź ze względu na swoje położenie w centrum Polski na skrzyżowaniu autostrad jest idealnym miejscem do odwiedzenia z pomocą wypożyczonego auta w Łodzi. Krąży błędna opinia, że Łódź to jedynie XIX-wieczny przemysł, ponieważ miasto to ma nam dużo więcej do zaoferowania. Pomożemy państwu w wyborze miejsc, które warto odwiedzić w czasie swojego pobytu w Łodzi.

Łódź Przemysłowa

Aby poczuć przemysłowy klimat Łodzi warto przejść się po ulicach miasta, zapewni to niesamowite wrażenia. Najważniejszym miejscem w którym można zaobserwować przemysłową historię miasta jest centrum handlowe i rekreacyjne Manufaktura, powstałe na obszarze dawnej fabryki włókienniczej. Również dzielnica Księży Młyn jest ciekawym miejscem turystycznym, wraz z osiedlem robotniczym, rezydencjami fabrykantów i fabryką Scheiblera. Ze względu na rozległy teren użyteczny może stać się samochód wypożyczony w Łodzi. Natomiast na ulicy Piotrkowskiej, o której później można odwiedzić Białą Fabrykę.

Ulica Piotrkowska

Ulica ta ma około 5km długości, a więc idealnie nadaje się na dłuższy spacer, jeżeli nie mają Państwo czasu zwiedzać każdego zakamarku Łodzi. Jest ona punktem centralnym miasta, wszystko co jest obecne, powstawało i rozwijało się wokół tej ulicy. Obecnie jest to główny punkt kulturalny, a również miejsce spotkań i dobra lokalizacja na przyjemny obiad lub kolację. Wszystko jest pięknie otoczone przez odnowione kamienice, wille i pałace. Można zwiedzić wspaniałą archikatedrę Św. Stanisława Kostki. Dla fanów sztuki mamy liczne galerie sztuki oraz przykłady małej architektury jak np. Ławeczka Tuwima, Fortepian Rubinsteina czy Misia Uszatka.

Łódź Filmowa

Jak wcześniej wspominaliśmy Łódź to nie tylko przemysł, a również miasto kina, filmu, aktorów oraz reżyserów. Na terenie Łodzi znajduje się prawdopodobnie najpopularniejsza szkoła filmowa w Polsce, a więc Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera, której absolwentów oglądamy na co dzień w kinach i teatrach. Na Piotrkowskiej mamy też Aleję Gwiazd, wzorowaną na swoim hollywoodzkim odpowiedniku. Dla fanów filmu proponujemy również Muzeum Kinematografii, Muzeum Filmu oraz Szlak Bajkowa Łódź. W wycieczce śladem łódzkiej kinematografii pomoże wypożyczony w Łodzi samochód, dzięki któremu poczujecie się Państwo jak postacie filmowe podróżujące po słynnej Route 66.

Łódź Muzealna

Na fanów zwiedzania muzeum i poszerzania horyzontów Łódź ma bogatą ofertę. Przede wszystkim warto udać się do Centralnego Muzeum Włókiennictwa czy Muzeum Historii Miasta Łodzi w Pałacu Poznańskiego. Dla fanów sztuki numerem jeden na liście „to-do” powinno być Muzeum Historii Sztuki, które posiada bogate zbiory prac, dzięki czemu można na długi czas zagłębić się w piękny, artystyczny świat. Oczywiście muzea dzielą pewne odległości, dlatego najlepszym pomysłem jest wypożyczenie auta w Łodzi i poruszanie się pomiędzy nimi w taki sposób.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:
[RICH_REVIEWS_FORM]

[RICH_REVIEWS_SHOW num=”all”]
[RICH_REVIEWS_SNIPPET]