Wypożyczalnia samochodów Kraków

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W KRAKOWIE – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Wynajem samochodów w Krakowie- najtaniej!

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia samochodów SuperB

Wypożyczalnia samochodów Fleet Corp Kraków, cechuje nas atrakcyjna oferta wynajmu samochodów, brak limitów na przebyte kilometry, proste i jasne warunki wynajmu oraz wysoka jakość obsługi. Wydania i zwroty aut naszej wypożyczalni prowadzimy 24h w Krakowie, na lotnisku w Balicach i okolicy. W celu usprawnienia obsługi, nasza wypożyczalnia samochodów Kraków podstawia tylko czyste i zatankowane pojazdy, bez dużych opłat w wielu lokalizacjach w Krakowie w tym: na dworcach, lotnisku Balice jak również pod wskazany przez Państwa adres. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni.

Podróżowanie bez ograniczeń – wypożyczalnia samochodów Kraków!

Wynajem aut w Krakowie to świetny sposób na poznanie miasta i jego okolic. Umożliwimy Ci to.

Wynajem samochodu w Krakowie – dlaczego my?
Konkurencyjne ceny są naszym mocnym atutem. Jasne i przejrzyste warunki najmu, brak ukrytych kosztów, bazowanie na cenach brutto, indywidualne podejście do klienta i szczególna dbałość o jego satysfakcję to kolejne argumenty przemawiające za zdecydowaniem się na wynajem samochodu w Krakowie w naszej firmie. Do tego przyjazna obsługa, dostęp do zawsze czystych, zadbanych i sprawnych pojazdów tak z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi czy z wbudowaną instalacją gazową sprawiają, że wynajem aut w Krakowie z Fleet Corp to czysta przyjemność.

Ile potrzeb, tyle opcji w ofercie

Tryb najmu krótko-, średnio- i długoterminowy oraz wielość klas samochodów – od najtańszych klas A i B po prestiżowe typu Nowa Skoda SuperB – sprawiają, że jesteśmy elastyczni wobec oczekiwań różnych klientów. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie z Fleet Corp to także dostęp do wielu dodatkowych opcji podnoszących komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Foteliki dla dzieci z systemem montowania ISOFIX, nawigacje GPS z aktualnymi mapami, łańcuchy na koła na zimowe wyprawy w góry, bagażniki na rowery/narty. Jeśli tylko masz takie życzenie, nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie spełni je.

Wynajem aut w Krakowie w dogodnym miejscu

Wynajem samochodu w Krakowie następuje we wskazanej przez klienta lokalizacji. Może nią być nasza siedziba (wypożyczalnia samochodów w Krakowie Fleet Corp), ale też port lotniczy Balice, okolice dworca PKP i PKS czy lokal klienta. Obsługujemy tak osoby prywatne, jak i firmy zdecydowane na wynajem samochodów w Krakowie. Wszystkim zapewniamy auta z systemami bezpieczeństwa (poduszki powietrzne, ABS, alarm), aktualnymi badaniami technicznymi i pakietem ubezpieczeń (OC/AC/Assistance) oraz zawsze pełny bak na start podróży bez narzuconego limitu kilometrów.

Wsparcie techniczne 24 h/dobę

Wypożyczalnia aut w Krakowie z Fleet Corp to coś więcej niż dostęp do samochodu. To także całodobowe wsparcie (również w dni świąteczne) naszych specjalistów – zgranego, doświadczonego i profesjonalnego zespołu. Z naszej pomocy klient może skorzystać w chwili zdarzenia drogowego, ale i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Zaś rezerwacji pojazdu dokonać za pomocą intuicyjnego formularza na stronie internetowej, telefonicznie lub przez e-mail. Natomiast opłaty za auto nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie pobiera przez w pełni zabezpieczone formularze płatności.

Potrzebujesz auta zastępczego? Zadzwoń teraz: 794-405-350


Samochód zastępczy z OC sprawcy Kraków. Bezgotówkowo, minimum formalności, pomoc prawna. Skorzystaj z naszej oferty na auto zastępcze z OC sprawcy – Kraków

Wynajem samochodów Kraków

Wypożycz i jeździj bez limitów!

Rabaty dla stałych klientów naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie, elastyczne oferty wynajmu średnio i długoterminowego, zadzwoń i zapytaj! Fleet Corp to najlepsza wypożyczalnia samochodów Kraków!

Zarezerwuj w naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie i odbierz w dogodnej lokalizacji

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków – Balice.

Wypożyczalnia samochodów przy dworcu głównym w Krakowie

Wypożyczalnia samochodów we wskazanym adresie

Kraków – podróżnicze ABC

Co, jak i gdzie zwiedzić, będąc w Krakowie? Podsuwamy kilka kierunków.

Kierunek 1 – Rynek Główny i Wawel

Stare Miasto i Zamek Królewski na Wawelu to serce Krakowa. Będąc tu, jesteśmy u korzeni Grodu Kraka. Mamy okazję zobaczyć zabytkowe obiekty architektoniczne – świeckie (Sukiennice, budynki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Barbakan, Brama Floriańska, muzea itd.) oraz sakralne (kościoły z Katedrą na Wawelu i Kościołem Mariackim na czele). Centrum Krakowa pozwala też doświadczyć magicznej atmosfery tego miasta, którą budują tętniące życiem dniem i nocą liczne lokale, artyści uliczni, cogodzinny hejnał z Wieży Mariackiej, wszechobecne na Rynku kwiaciarki, a nawet zadomowione tu gołębie.

Kierunek 2 – Kazimierz i Podgórze

Po dwóch stronach Wisły znajdują się kolejne istotne punkty na mapie Krakowa – dzielnice Kazimierz i Podgórze – niegdyś samodzielne miasta. Pierwsza historycznie była kolebką kultury osiedlonych tu Żydów i do dziś zachowała jej ślady (synagogi, Cmentarz Rehum i Nowy cmentarz żydowski, Mykwa Wielka – rytualna łaźnia). Druga przez lata stanowiła zaplecze przemysłowe dla Krakowa, a w 1941 roku stała się miejscem utworzenia przez niemieckich okupantów getta żydowskiego. Warto zobaczyć zachowany fragment jego murów, a także Rynek Podgórski, Kopiec Kraka czy słynną fabrykę Schindlera.

Kierunek 3 – Huta, Łagiewniki, Bielany

Kraków to również Nowa Huta – dziś jego dzielnica, a w latach 1949-1951 odrębne miasto socjalistyczne zbudowane od podstaw dla pracowników Huty im. Lenina (dziś Huta im. Tadeusza Sendzimira – największy zakład przemysłowy Nowej Huty). Polecamy zobaczyć też Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach czy Kościół i Klasztor oo. Kamedułów na Bielanach malowniczo położony na Srebrnej Górze. Dysponując czasem i najlepiej samochodem (dobrą opcją jest wypożyczalnia samochodów w Krakowie), można odwiedzić także krakowskie ZOO, Kopiec Piłsudskiego w Lasku Wolskim, Kopiec Kościuszki czy Błonia.

Kierunek 4 – Wieliczka, Oświęcim, Ojców

Kraków to miasto atrakcyjne bez granic, ale i poza jego granicami znajdziemy miejsca godne zobaczenia. Odwiedzając stolicę Małopolski, a szczególnie posiadając własne lub wypożyczone auto, można przemieścić się do Kopalni Soli w Wieliczce, zwiedzić obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau czy Zamek w Wiśniczu, podziwiać krajobraz i zabytkowe obiekty Ojcowskiego Parku Narodowego, pojechać do rodzinnego miasta Papieża Jana Pawła II – Wadowic – czy zawitać w stolicy Polskich Tatr – Zakopanem. Zatem w drogę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:
[RICH_REVIEWS_FORM]

[RICH_REVIEWS_SHOW num=”all”]
[RICH_REVIEWS_SNIPPET]