Wypożyczalnia samochodów chłodni Warszawa

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty jaką jest wynajem krótko, średnio i długoterminowy auto chłodni, chłodzące i chłodząco-mrożące do 3,5 T (kat. Prawa jazdy B). Pojazdy wyposażone są w agregaty chodząco mrożące zasilane własnym agregatem, lub chłodnie postojowe, które zasilane są napięciem 230V. Zakres temperatur to od minus 25 stopni do aż plus 25 stopni.

Nasze pojazdy z pewnością sprawdzą się w transporcie rzeczy, które muszą zostać przewiezione w temperaturze niskiej bądź ujemnej np. mięso, mrożonki, ryby, owoce, warzywa, lody oraz w transporcie medycznym tj. leki bądź odpady medyczne. Dodatkowo wszystkie pojazdy z zabudową kontenerową są w stanie pomieścić aż do 12 palet. Nasze pojazdy są ubezpieczone, przy wynajmie powyżej 90 dni, dostarczamy auta pod wskazany przez Państwa adres na terenie całej Polski. Dajemy możliwość wyjazdu naszymi pojazdami za granicę kraju po wcześniejszym ustaleniu szczegółów (tylko w obrębie UE).

Wynajem chłodni Warszawa

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są również w drukarki parametrów, dzięki czemu jesteśmy w stanie udokumentować naszemu klientowi to w jakiej temperaturze przewoziliśmy dany produkt. Jesteśmy świadomi iż transport może odbywać się w nocy, dlatego też nasza linia telefoniczna czynna jest 24h/7 dni w tygodniu, aby zapewnić jak najwyższą obsługę naszego klienta.

Wynajem jest naszym głównym zajęciem, lecz świadczymy także usługi transportowe. Jeżeli potrzebujesz przetransportować coś w niskiej temperaturze, a zupełnie nie masz na to czasu bądź możliwości jazdy samemu to zadzwoń i zapytaj o wynajem chłodni z kierowcą.

Oferta ta jest skierowana dla firm (wynajem chłodni do transportów służbowych) jak i dla osób fizycznych potrzebujących transportu rzeczy w niskiej temperaturze. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.

Wynajem chłodni samochodowych

Zadzwoń i zamów

794 405 350

Oferujemy także kompleksowe usługi transportowe autami chłodnia na terenie kraju jak również w transporcie międzynarodowym.