Wypożyczalnia samochodów chłodni Warszawa

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty jaką jest wynajem krótko, średnio i długoterminowy aut chłodni w Warszawie, chłodzące i chłodząco-mrożące do 3,5 T (kat. Prawa jazdy B). Pojazdy w naszej wypożyczalni samochodów chłodni w Warszawie wyposażone są w agregaty chodząco mrożące zasilane własnym agregatem, lub chłodnie postojowe, które zasilane są napięciem 230V. Zakres temperatur to od minus 25 stopni do aż plus 25 stopni.

Nasze pojazdy z pewnością sprawdzą się w transporcie rzeczy, które muszą zostać przewiezione w temperaturze niskiej bądź ujemnej np. mięso, mrożonki, ryby, owoce, warzywa, lody oraz w transporcie medycznym tj. leki bądź odpady medyczne. Dodatkowo, przy wynajmie auta chłodni w naszym punkcie w Warszawie, wszystkie pojazdy z zabudową kontenerową są w stanie pomieścić aż do 12 palet. Nasze samochody chłodnie są ubezpieczone, przy wynajmie powyżej 90 dni, dostarczamy auta pod wskazany przez Państwa adres na terenie całej Polski. Korzystając z usług naszej wypożyczalni samochodów chłodni w Warszawie dajemy możliwość wyjazdu naszymi samochodami chłodnia za granicę kraju po wcześniejszym ustaleniu szczegółów (tylko w obrębie UE).

Wynajem chłodni Warszawa

Wszystkie nasze samochody chłodnie wyposażone są również w drukarki parametrów, dzięki czemu jesteśmy w stanie udokumentować naszemu klientowi to w jakiej temperaturze przewoziliśmy dany produkt. Jesteśmy świadomi iż transport chłodniczy może odbywać się w nocy, dlatego też nasza linia telefoniczna czynna jest 24h/7 dni w tygodniu, aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi, bezpieczeństwo i komfort naszego klienta.

Wynajem samochodów chłodni w Warszawie jest naszym głównym zajęciem, lecz świadczymy także usługi transportowe. Jeżeli potrzebujesz przetransportować coś w niskiej temperaturze, a zupełnie nie masz na to czasu bądź możliwości jazdy samemu to zadzwoń i zapytaj o wynajem chłodni z kierowcą.

Oferta ta jest skierowana dla firm (wynajem chłodni do transportów służbowych) jak i dla osób fizycznych potrzebujących transportu rzeczy w niskiej temperaturze. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.

Wynajem chłodni samochodowych

Oferujemy także kompleksowe usługi transportowe autami chłodnia na terenie kraju jak również w transporcie międzynarodowym.

Zadzwoń i zamów

794 405 350