Wycieczka po Europie wypożyczonym samochodem.

Wypożyczalnia samochodów oferuje możliwość wyjazdu wypożyczonym autem do krajów Unii Europejskiej, wystarczy zaznaczyć tę opcję w trakcie rezerwacji samochodu. Nie ma znaczenia czy planują Państwo jednodniowy wypad do kraju sąsiedniego czy podróż przez całą Europę.

W dzisiejszych czasach, gdy granice pomiędzy krajami Unii Europejskiej są otwarte zachęcamy do zwiedzenia Europy, oczywiście wypożyczonym autem. Powody, dlaczego lepiej podróżować autem wypożyczonym, a nie własnym mogą Państwo znaleźć w zakładce „Dlaczego na urlop lepiej pojechać wypożyczonym samochodem niż własnym.”

Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi, zachęcamy do udania się na zachód, przede wszystkim do Niemiec oraz Francji. Jest to świetny pomysł na wyjazd, w trakcie którego zobaczą Państwo wiele pięknych miejsc, a dzieci będą miały masę zabawy. Miejsca takie jak Heide Park i Europa Park w Niemczech oraz Disneyland we Francji spowodują, że taka wyprawa zapadnie na długo w pamięć dzieci i spowoduje, że nie będą się nudziły. Co więcej, po całym dniu zabawy i zwiedzania wymienionych wyżej parków rozrywki, w samochodzie będą grzecznie spały, zmęczone i zadowolone z atrakcji. Wszystkie te miejsca odwiedzili nasi pracownicy i zapewniają, że dla dorosłych jest tam równie dużo atrakcji, a dawka adrenaliny na kolejkach górskich zachęca do powrotu do parków rozrywki.

Wypożyczone auto sprawdzi się również w przypadku podróży chociażby nad Morze Śródziemne. Niezależnie od tego czy wybierają się Państwo na Lazurowe Wybrzeże, do słonecznej Hiszpanii czy Włoch nasze auta spełnią swoje zadanie w trasie oraz zapewnią komfort posiadania środka transportu na miejscu. Nie należy bać się wysokich temperatur, ponieważ wszystkie auta w wypożyczalni samochodów wyposażone są w klimatyzację, która zapewni komfort podróży. Innym ciekawym pomysłem jest wyjazd na południe Europy, chociażby do bardzo przyjaznej Polakom, Chorwacji. W drodze można również zwiedzić Budapeszt, który jest pięknym miastem i warto spędzić tam chociaż jeden lub dwa dni.