Wypożyczalnia samochodów Wrocław

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WE WROCŁAWIU – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Wynajem samochodów we Wrocławiu- najtaniej!

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia samochodów SuperB

Auto z podstawieniem we Wrocławiu? Nie ma problemu, wybierz “Miasto Warszawa 24h” podaj dokładny adres, do ceny końcowej należy doliczyć 300zł brutto (doliczane poza formularzem).

Podróży czas start – wypożyczalnia aut we Wrocławiu 

Samolotem na wrocławskie lotnisko lub pociągiem/autobusem na tamtejszy Dworzec PKP/PKS. Potem komunikacja zbiorowa, TAXI lub pieszo. A może by tak bardziej mobilnie? Decydując się na wynajem samochodów we Wrocławiu, można podróżować wygodnie, szybko i swobodnie. To rozwiązanie godne polecenia zarówno zwiedzającym stolicę Dolnego Śląska i jej okolice, jak i odwiedzającym ją służbowo. Jako wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu udostępniamy klientom szerokie spektrum aut – od typowo miejskich po luksusowe. Polecamy rezerwować je przez formularz dostępny na naszej witrynie, a opłacać przelewem lub kartą (kaucję zaś blokujemy na karcie debetowej lub kredytowej). Natomiast od zamawiającego zależy, gdzie i kiedy chce odebrać pojazd. My jesteśmy zawsze i wszędzie na czas.

Samochodem po mieście Krasnali i nie tylko

Wrocław to piąta co do wielkości polska aglomeracja, znana z rekordowej ilości mostów i kładek (ok. 200). Liczy ona ponad 1000 lat historii obfitującej w liczne dzieła kultury. Sąsiaduje z pięknym masywem gór – Karkonoszami – a także z wielkimi stolicami Europejskimi – Berlinem i Pragą – od których dzieli ją zaledwie kilkaset kilometrów. Wynajem aut we Wrocławiu to sposób na lepsze poznanie uroków tego miasta i całego regionu. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wypożyczonym samochodem udać się poza granice RP (wynajem samochodów we Wrocławiu z Fleet Corp umożliwia wyjazd dzierżawionym pojazdem do państw UE po wcześniejszym wykupieniu takiego pakietu). Wypożyczającym nie narzucamy limitu kilometrów, więc plan podróży – prywatnej czy biznesowej – zależy tylko od nich.

Wynajem aut we Wrocławiu – panorama możliwości

Diesel, benzyna lub gaz – do wyboru. Klasy samochodów od A czy B po premium – zgodnie z życzeniem korzystającego z usług naszej wypożyczalni aut we Wrocławiu. Pełen pakiet ubezpieczeń (OC, AC, Assistance), system ABS, radio czy klimatyzacja dla każdego. Zaś opcjonalnie nawigacja GPS, foteliki dziecięce, łańcuchy na koła, bagażnik na narty/rowery lub dodatkowy na dach. O czymś zapomnieliśmy? Jeśli tak, możesz zgłosić nam swoją potrzebę, a nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu postara się jej sprostać. Oczywiście  umycie, odkurzenie, zatankowanie do pełna i sprawdzenie pod względem technicznym pojazdu oddawanego w Twoje ręce to u nas standard. O każdy najmniejszy detal dbamy bowiem tak samo, jak o rzeczy kluczowe – konkurencyjne ceny, niskie kaucje i brak ukrytych kosztów.

Wynajem samochodów Wrocław

Zadbane auta, miła obsługa, samochody na czas!

Rabaty dla stałych klientów naszej wypożyczalni, elastyczne oferty wynajmu średnio i długoterminowego, zadzwoń i zapytaj!