Wypożyczalnia samochodów Warka

TANI WYNAJEM AUT W WARCE – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Tani wynajem samochodu Warka

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia samochodów SuperB

Auto z podstawieniem w Warce? Nie ma problemu, wybierz “Warszawa Okolice” i podaj dokładny adres.

Powstanie wypożyczalni samochodów w Warce rozwiąże problemy związane z wynajmem auta bez konieczności opuszczania miasta. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo samochodu na jeden dzień, kilkudniowy wyjazd czy użytkowanie przez kilka miesięcy, wynajem samochodów w Warce nigdy nie był tak prosty. W ramach wynajmu aut oferujemy również staranne przygotowanie i przywiezienie samochodu na czas przy specjalnych okazjach jak ślub, wesele, komunia czy chrzciny. Fleet Corp jako wypożyczalnia aut w Warce z chęcią zrealizuje nawet najbardziej wymagające i nietypowe zamówienia.

Wszystko to, wypożyczalnia samochodów w Warce oferuje w niskich, konkurencyjnych cenach, których wysokość za dobę zmniejsza się wraz z długością wynajmu. Oferujemy również specjalne ceny i indywidualne kalkulacje w przypadku wynajmu średnio- i długoterminowego. W ramach ceny wynajmu samochodu w Warce nie ma ukrytych kosztów, a kwestie takie jak dopłata za dodatkowego kierowcę czy opłata za przygotowanie auta i dokumentów nie istnieją.

Wypożyczalnia aut w Warce ma w swojej flocie od klasy A (samochody miejskie) do klasy Premium (luksusowe). Samochody oferowane przez naszą firmę w ramach wynajmu samochodów w Warce są w pełni ubezpieczone (OC, AC, Assistance), sprawne technicznie i regularnie serwisowane w autoryzowanych punktach. Każdy z nich wyposażone jest w klimatyzację, 5 drzwi, koło dojazdowe lub zestaw naprawczy, gaśnicę, apteczkę, trójkąt oraz kamizelkę odblaskową, aby Państwa podróż była komfortowa i bezpieczna.

Mając na celu umożliwienie natychmiastowego rozpoczęcia podróży, w ramach wynajmu aut w Warce otrzymują Państwo samochód gotowy do trasy: dokładnie wyczyszczony od zewnątrz i w środku oraz zatankowany do pełna. Co więcej, wypożyczalnia aut w Warce proponuje możliwość odbioru auta w dogodnym dla Państwo miejscu, a więc pod domem, miejscem pracy czy na dworcu PKP lub PKS. Wszystkimi formalnościami zajmą się Państwo w aucie z kierowcą, który wyposażony w umowę i terminal pomoże sfinalizować umowę.

Wynajem samochodów Warka

Potrzebujesz auta zastępczego? Zadzwoń teraz: 794-405-350

Wynajem samochodu z OC sprawcy Warka

Samochód zastępczy z OC sprawcy Warka. Bezgotówkowo, minimum formalności, pomoc prawna. Skorzystaj z naszej oferty na auto zastępcze z OC sprawcy – Warka

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:

Imię
Email
Ocena
Treść:

★★★★★
5 5 1
Rezerwacja o 3 w nocy nie stanowi problemu, bardzo miła obsługa. Auta bez zarzutu! W tej cenie taka obsługa, nie spotykana nawet na zachodzie. Polecam, Paweł

★★★★★
5 5 1
Miły Pan podstawił czyściutki samochód. Jestem bardzo zadowolona z obsługi

★★★★★
5 5 1
Zdecydowanie najtańsza wypożyczalnia w mieście.

★★★★★
5 5 1
Trafiłem nowe auto z przebiegiem 7km, ekstra polecam!

★★★★☆
4 5 1
Wszystko OK, polecam!

★★★★★
5 5 1
Wynajmuję tu auta regularnie od roku. Za każdym razem bezproblemowo. Gorąco polecam!

★★★★★
5 5 1
Super! Wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Dziękuje i na pewno będę polecał!

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję za możliwość z korzystania z waszego autka .Autko czyste pachnące rewelacja Pan bardzo miły i cierpliwy .Na pewno jeszcze nie raz skorzystam i gorąco polecam.

★★★★★
5 5 1
Przy zwrocie bez kombinacji , bardzo w porządku nie naciągają, polecam. MK

Service Overall rating: ★★★★★ 4.8 based on 9 reviews
5 1