Usługi transportowe chłodnie

Potrzebujesz transportu rzeczy, które wymagają kontrolowanej temperatury ? Nic prostszego zadzwoń lub napisz do nas. Jako FleetCorp oferujemy Państwu transport chłodniczy, oraz wynajem auto chłodni z kierowcą. Wśród produktów przewożonych tym środkiem transportu zaliczyć możemy m.in. produkty spożywcze tj. ryby, owoce, warzywa, mrożonki ale również wyroby medyczne czy rośliny.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Nasi kierowcy to profesjonaliści w swoim fachu, przyjadą we wskazane przez Państwa miejsce na konkretną godzinę. Na miejscu zapewniają kompleksową usługę tj. pomoc w rozładunku pojazdu, oraz udostępnią wydruk z drukarki termicznej aby zapewnić Państwa, że wasz produkt był przewożony zgodnie ze sztuką.

Transport krajowy i międzynarodowy chłodniczy

Dodatkowym atutem jest to iż nasze furgonetki posiadają własny agregat chłodzący, lub mogą być zasilane stacjonarnie gniazdkiem o napięciu 230V . Wszystkie nasze chłodnie są ubezpieczone oraz wyposażone w drukarkę termiczną i kontroler temperatury, to wszystko aby zapewnić odpowiednie warunki dla przewożonego produktu. Transport chłodniczy powoli staje się jedną z głównych gałęzi transportu, ale jego powodzenie zależy głownie od zachowania odpowiedniej dbałości i zapewnieniu wszystkich środków ostrożności.

Specjalizujemy się w: transport chłodnia, przewozy chłodnicze na terenie kraju oraz w międzynarodowe.

Spedycja chłodnicza

Obsługiwany zakres temperatur: -25 / +25 stopni C.

794 405 350

Zadzwoń lub napisz do nas, przygotujemy indywidualną ofertę: biuro@fleetcorp.pl