Wypożyczalnia samochodów Tarnów

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W TARNOWIE – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Wynajem samochodów w Tarnowie- najtaniej!

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia samochodów SuperB

Auto z podstawieniem w Tarnowie? Nie ma problemu, wybierz “Miasto Warszawa 24h” podaj dokładny adres, do ceny końcowej należy doliczyć 60zł brutto (doliczane poza formularzem).

Wypożyczalnia samochodów w Tarnowie – od A do Z

Załatwić szybciej biznesowe sprawy, wygodnie odbyć rodzinną podróż, zwiedzić więcej w dogodny i elastyczny sposób… Jest tyle argumentów przemawiających za wynajmem aut w Tarnowie. Samochód na wyłączność to komfort, na jaki warto sobie pozwolić. Z Fleet Corp sprowadza się to jedynie do elektronicznej rezerwacji pojazdu na naszej stronie www, szybkiej płatności online oraz odbioru auta we wskazanym wcześniej dowolnym miejscu i czasie. Wynajem samochodów w Tarnowie to przede wszystkim brak ukrytych opłat, brak limitu kilometrów oraz niewygórowane ceny.

Nasze Auta – oferta wypożyczalni aut w Tarnowie

We flocie Fleet Corp znajdują się modele na miarę oczekiwań i kieszeni każdego klienta. Zainteresowanym wynajmem aut w Tarnowie oferujemy pojazdy w klasie A (np. Toyota Aygo), B (np. Hyuindai i20), C (np. Skoda Octavia II), D (np. Opel Insignia) oraz Premium (Skoda SuperB III). W zależności od potrzeb i preferencji  można zdecydować się na wynajem samochodów w Tarnowie z silnikiem benzynowym, diesla lub instalacją LPG. Posiadamy również modele combi oraz z automatyczną skrzynią biegów. Auta regularnie serwisujemy i w pełni ubezpieczamy (OC, AC, Assistance) tak, by podróżujące nimi osoby czuły się bezpiecznie.

Twoje Zadowolenie – przyjemność podróżowania

Radio, klimatyzacja, automatycznie opuszczane szyby, system hamowania ABS, pełen bak na start, odkurzone wnętrze i umyta karoseria – taki standard zapewniamy wszystkim klientom wypożyczalni samochodów w Tarnowie. Jakość podróżowania naszymi pojazdami można też podnieść, korzystając z opcji dodatkowych na życzenie, m.in.: bagażnik na rowery, dodatkowy bagażnik na dach, nawigacja GPS czy foteliki samochodowe (dostępne w trzech rozmiarach). I jeszcze jedno – stały kontakt z pracownikami wypożyczali aut w Tarnowie przez infolinię czynną 24 h/7. W razie problemów/pytań/wątpliwości można śmiało dzwonić.

Wynajem samochodów Tarnów

Zadbane auta, miła obsługa, samochody na czas!

Rabaty dla stałych klientów naszej wypożyczalni, elastyczne oferty wynajmu średnio i długoterminowego, zadzwoń i zapytaj!