Wypożyczalnia samochodów Tarczyn

TANI WYNAJEM AUT W TARCZYNIE – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Tani wynajem samochodu Tarczyn

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia samochodów SuperB

Auto z podstawieniem w Tarczynie? Nie ma problemu, wybierz “Warszawa Okolice” i podaj dokładny adres.

W ostatnim czasie docierają do nas Państwa opinie o braku realnej możliwości wynajmu samochodu na południe od Warszawy. W związku z tym, wypożyczalnia samochodów Fleet Corp ma zaszczyt ogłosić rozpoczęcie swojej działalności na terenie Tarczyna. Wynajem samochodu w Tarczynie jest możliwy już od 80 złotych za dobę w przypadku wynajmu krótkoterminowego. Jeżeli Państwa samochód uległ uszkodzeniu lub awarii, a są Państwo zmuszeni jak najszybciej kontynuować podróż, wypożyczalnia aut w Tarczynie jest rozwiązaniem wszystkich problemów. W ramach oferty wynajmu samochodów w Tarczynie zapewniamy podstawienie samochodu we wskazane przez Państwa miejsce, niezależnie od tego czy jest to Państwa osiedle, miejsce pracy czy punkt na trasie S7 lub jakiejkolwiek innej drodze. Wynajmując samochód w Tarczynie otrzymują Państwo auto z pełnym bakiem, czyste wewnątrz i zewnątrz oraz w pełni ubezpieczone w pakiet OC, AC oraz Assistance. Co najważniejsze, w ramach wynajmu samochodu w Tarczynie mają Państwo pewność, że auto jest nowe, sprawne i gotowe do jazdy, tak aby nie musieli Państwo się martwić. Zapewniamy również profesjonalną obsługę oraz pomoc w razie problemów, włącznie z wymianą auta na zastępcze w przypadku awarii. Jeżeli podróżują Państwo z rodziną jest możliwość razem z wynajętym w Tarczynie autem, dodatków takich jak: foteliki dziecięce różnych rozmiarów, nawigacja samochodowa czy bagażnik dachowy. Oferujemy również usługę wynajmu samochodu z OC Sprawcy w Tarczynie, która należy się każdemu właścicielowi auta uszkodzonego w zdarzeniu drogowym. Usługa ta jest finansowana z ubezpieczenia sprawcy wypadku, a Państwo bez konieczności uiszczania nawet kaucji mogą cieszyć się sprawnym autem, aby bez zmartwień wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Wynajem samochodów Tarczyn

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:

Imię
Email
Ocena
Treść:

★★★★★
5 5 1
Rezerwacja o 3 w nocy nie stanowi problemu, bardzo miła obsługa. Auta bez zarzutu! W tej cenie taka obsługa, nie spotykana nawet na zachodzie. Polecam, Paweł

★★★★★
5 5 1
Miły Pan podstawił czyściutki samochód. Jestem bardzo zadowolona z obsługi

★★★★★
5 5 1
Zdecydowanie najtańsza wypożyczalnia w mieście.

★★★★★
5 5 1
Trafiłem nowe auto z przebiegiem 7km, ekstra polecam!

★★★★☆
4 5 1
Wszystko OK, polecam!

★★★★★
5 5 1
Wynajmuję tu auta regularnie od roku. Za każdym razem bezproblemowo. Gorąco polecam!

★★★★★
5 5 1
Super! Wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Dziękuje i na pewno będę polecał!

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję za możliwość z korzystania z waszego autka .Autko czyste pachnące rewelacja Pan bardzo miły i cierpliwy .Na pewno jeszcze nie raz skorzystam i gorąco polecam.

★★★★★
5 5 1
Przy zwrocie bez kombinacji , bardzo w porządku nie naciągają, polecam. MK

Service Overall rating: ★★★★★ 4.8 based on 9 reviews
5 1