Bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych z OC sprawcy

Auto zastępcze z OC sprawcy

Miałeś wypadek komunikacyjny, stłuczkę? Twoje auto trafiło do warsztatu / serwisu, a Ty zostałeś bez środka lokomocji? Wypożycz samochód zastępczy z OC sprawcy. Bez stresu i nerwów, bezpiecznie i komfortowo. Oferta dostępna także dla firm i samochodów dostawczych.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty:
Nasza firma posiada w swojej ofercie, oprócz wynajmu gotówkowego, możliwość bezgotówkowego wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Korzyści płynące z wynajmu z OC sprawcy to: Twój komfort przemieszczania się samochodem podobnej klasy do Twojego uszkodzonego auta, brak problemów związanych z formalnościami i dochodzeniem odszkodowania od Ubezpieczyciela.

Kto może z tego skorzystać?
Każdy, kto miał stłuczkę lub wypadek. Ważne jest aby sprawca kolizji przyznał się do winy.

Koszty, które ponosi posiadacz uszkodzonego auta?
Poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów związanych z wynajmem auta z OC sprawcy. Jeśli poszkodowany prowadzi działalność gospodarczą, a auto służyło do wykonywania działalności, poszkodowany ponosi koszty podatku VAT, których nie może odliczyć od podatku.

Na ile czasu można wynająć samochód z OC sprawcy?
W przypadku szkody częściowej (kiedy auto jest naprawiane) auto wypożycza się do momentu zakończenia naprawy. W przypadku szkody całkowitej (auto nie nadaje się do naprawy lub naprawa nie jest opłacalna) najem trwa do momentu zakupu nowego pojazdu bądź zagospodarowania wraku.

Samochód z OC sprawcy

Ważne informacje:
– oferujemy kontakt przez całą dobę
– pomagamy w wyborze warsztatu
– w sytuacjach awaryjnych pomożemy zorganizować pomoc drogową
– pomagamy zorganizować pomoc prawną związaną ze szkodą

Nasza przewaga:
– sumienność
– odpowiedzialność
– rzetelność
– przyjazna atmosfera współpracy
– pomoc przy zorganizowaniu doradztwa prawnego dotyczącego szkód