Wypożyczalnia samochodów Puławy

TANI WYNAJEM AUT W PUŁAWACH- REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Tani wynajem samochodu Puławy

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia samochodów SuperB

Auto z podstawieniem w Puławach? Nie ma problemu, wybierz “Warszawa Okolice” i podaj dokładny adres.

Jako specjaliści działający w branży od dłuższego czasu, rozumiemy jak ciężka może być sytuacja, gdy potrzebny jest samochód, ale z pewnych względów w danym momencie Państwo nie dysponują (awaria, sprzedaż czy po prostu brak auta). Z tego powodu jako firma Fleet Corp wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, potrzebom i sugestiom naszych klientów i rozpoczynamy działalność wynajmu samochodów również w Puławach.

Warto zaznaczyć, że usługa ta jest dostosowana do potrzeb klientów z Puław, dlatego nie muszą Państwo jechać do większego miasta, aby odebrać auto. Elementem wynajmu samochodu w Puławach jest możliwość przywiezienia auta pod Państwa dom, miejsce pracy czy każdy inny wskazany adres. Jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować nawet nagłą potrzebę wynajmu auta w Puławach, wystarczy do nas zadzwonić, a resztą zajmie się nasz personel.

Wypożyczalnia aut w Puławach w swojej ofercie ma szeroką gamę aut od małych, zgrabnych z klasy A (np. Toyota Aygo 2016) do większych, bardziej luksusowych z klasy Premium (np. Skoda SuperB 2015). Wszystkie auta dostępne do wynajmu samochodów w Puławach są rocznikowo „młode” i utrzymane w dobrej kondycji technicznej poprzez regularny serwis w zaufanych punktach oraz regularne ich doglądanie przez naszych pracowników. Posiadają one również pełne ubezpieczenie, w tym: OC, AC, Assistance oraz komplet niezbędnego wyposażenia jak koło dojazdowe lub zestaw naprawczy, gaśnica, kamizelka, trójkąt czy apteczka.

Jeżeli planują Państwo dłuższą podróż z rodziną, w ramach wynajmu aut w Puławach istnieje również możliwość wykupu zezwolenia na wyjazd do krajów UE, wypożyczenie fotelika lub podkładki dla dziecka czy nawigacji lub bagażnika dachowego.

W ramach wynajmu samochodu w Puławach zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu i bezpieczeństwie, dlatego nasi pracownicy to grupa świetnie przeszkolonych profesjonalistów, którzy z chęcią wszystko wytłumaczą, doradzą oraz spełnią każdą prośbę. Wypożyczalnia samochodów w Puławach posiada również całodobową infolinię na którą mogą Państwo zadzwonić w każdej chwili, gdyby pojawiło się jakieś pytanie czy problem. Natomiast w przypadku awarii wypożyczonego w Puławach auta oferujemy szybkie podstawienie samochodu zastępczego i pomoc w ramach całego zdarzenia.

Wynajem samochodów Puławy

Potrzebujesz auta zastępczego? Zadzwoń teraz: 794-405-350

Wynajem samochodu z OC sprawcy Puławy

Samochód zastępczy z OC sprawcy Puławy. Bezgotówkowo, minimum formalności, pomoc prawna. Skorzystaj z naszej oferty na auto zastępcze z OC sprawcy – Puławy

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:

Imię
Email
Ocena
Treść:

★★★★★
5 5 1
Rezerwacja o 3 w nocy nie stanowi problemu, bardzo miła obsługa. Auta bez zarzutu! W tej cenie taka obsługa, nie spotykana nawet na zachodzie. Polecam, Paweł

★★★★★
5 5 1
Miły Pan podstawił czyściutki samochód. Jestem bardzo zadowolona z obsługi

★★★★★
5 5 1
Zdecydowanie najtańsza wypożyczalnia w mieście.

★★★★★
5 5 1
Trafiłem nowe auto z przebiegiem 7km, ekstra polecam!

★★★★☆
4 5 1
Wszystko OK, polecam!

★★★★★
5 5 1
Wynajmuję tu auta regularnie od roku. Za każdym razem bezproblemowo. Gorąco polecam!

★★★★★
5 5 1
Super! Wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Dziękuje i na pewno będę polecał!

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję za możliwość z korzystania z waszego autka .Autko czyste pachnące rewelacja Pan bardzo miły i cierpliwy .Na pewno jeszcze nie raz skorzystam i gorąco polecam.

★★★★★
5 5 1
Przy zwrocie bez kombinacji , bardzo w porządku nie naciągają, polecam. MK

Service Overall rating: ★★★★★ 4.8 based on 9 reviews
5 1