Co w przypadku awarii wypożyczonego auta ?

Wielu z nas obawia się sytuacji w której nagła i nieprzewidziana awaria przerwie naszą podróż lub pokrzyżuje plany. Jednak wbrew pozorom nie jest to dramatyczna sytuacja, ponieważ wypożyczalnia samochodów ma doświadczenie w radzeniu sobie w takich sytuacjach.

Warto zaznaczyć, że wypożyczone w naszej wypożyczalni auta są w pełni ubezpieczone, a więc mają OC, AC i Assistance. Dzięki temu bez względu na to jak poważna jest awaria, są Państwo bezpieczni i mają pewność, że sytuacja zostanie bardzo szybko rozwiązana. Najważniejsze jest, aby jak najszybciej poinformować wypożyczalnię aut o zaistniałej sytuacji, a resztą zajmiemy się my.
Wszystkie nasze samochody są wyposażone w koło dojazdowe/ koło zapasowe lub zestaw naprawczy, dzięki czemu można kontynuować podróż w przypadku uszkodzenia opony. Mamy jednak świadomość, że nie każdy z Państwa musi mieć doświadczenie w wymianie kół czy wymianie przepalonej żarówki. Dlatego w przypadku drobnej awarii nasz profesjonalny personel jest gotowy przyjechać do Państwa i załatwić błyskawicznie sprawę o każdej porze dnia i nocy.

Jeżeli natomiast awaria jest poważniejsza i uniemożliwia dalszą podróż wypożyczonym autem, wypożyczalnia samochodów również jest przygotowana na taką ewentualność. Jeżeli jest to tylko możliwe, to nasi pracownicy przyjadą w miejsce, gdzie zdarzyła się awaria i udostępnią Państwu jeden z samochodów zastępczych z naszej floty, a uszkodzony pojazd zabiorą do naprawy. Gwarantujemy, że auto, które Państwo otrzymają nie będzie odbiegało jakościowo od auta, które Państwo początkowo wypożyczali.

W przypadku, gdy ze względu na dużą odległość od siedziby firmy lub inne powody szybka pomoc z naszej strony będzie niemożliwa, wezwiemy dla Państwa pomoc w postaci lawety oraz auta zastępczego z zewnętrznego źródła. Wszystko odbywa się oczywiście bez dodatkowych opłat czy konieczności wypełniania długiej dokumentacji.

Mamy szczerą nadzieję, że uspokoiliśmy Państwa i nie będą się Państwo obawiać żadnego zdarzenia na drodze. Wypożyczenie auta gwarantuje pełną obsługę, aby mogli się Państwo czuć bezpiecznie i komfortowo.