Przylatujesz do Polski na kilka dni? Wynajmij samochód!

Masz kilka spraw do załatwienia w Polsce? A może chcesz zobaczyć się z bliskimi na święta? Jeżeli nie masz tutaj do dyspozycji własnego samochodu, wcale nie musisz korzystać z autobusów, pociągów czy też prosić o podwożenie rodzinę, znajomych czy sąsiadów. Wybierz wypożyczalnię samochodową i zapomnij o takich niedogodnościach – samochód będzie wtedy całkowicie do twojej dyspozycji już na lotnisku.

Jeżeli do Polski mają przylecieć twoi znajomi z innego kraju, także możesz zaproponować im wynajęcie samochodu. W ten sposób będą mogli komfortowo podróżować i jednocześnie możesz też oszczędzić im przygód z polskimi kolejami i autobusami.

Z wynajętym samochodem nie będziesz ograniczony rozkładami jazdy i nie będziesz zdany na łaskę innych. Nie musisz przy tym przeznaczać na wynajem znacznych środków – nowoczesny i w pełni wyposażony samochód z pełnym pakietem ubezpieczeń możesz mieć już poniżej 100 złotych na dzień. Możesz też wypożyczyć dodatkowe akcesoria, na przykład fotelik dla dziecka, nawigację GPS, aby łatwo dotrzeć do celu, czy też bagażnik na dach.

Wypożyczalnie samochodowe, w tym nasza wypożyczalnia Fleet Corp, czekają na ciebie w kilku dogodnych lokalizacjach – działamy na lotnisku imienia Fryderyka Chopina w Warszawie, na lotnisku w Modlinie, a także na Dworcu Głównym i przy metrze Wilanowska. W ten sposób wszystkie formalności związane z wynajęciem samochodu można załatwić na miejscu – jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Rezerwację możesz wykonać także przez Internet