Wypożyczalnia samochodów Piaseczno

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W PIASECZNIE – REZERWUJ ONLINE 24H

Wybierz klasę samochodu
Preferowany model samochodu
Wybierz miejsce odbioru
Godz.
Min.
Wybierz miejsce zwrotu
Godz.
Min.

Wynajem samochodów w Piaseczno- najtaniej!

 

Wypożyczalnia samochodów Yaris

Wypożyczalnia samochodów Rapid

Wypożyczalnia samochodów Auris hybryda

Wypożyczalnia samochodów SuperB

Auto z podstawieniem w Piasecznie? Nie ma problemu, wybierz “Warszawa Okolice” i podaj dokładny adres.

Jeżeli w każdej strefie życia oczekują Państwo profesjonalizmu, rzetelności i punktualności to prezentujemy Państwu wyśmienite rozwiązanie w obszarze wynajmu samochodów. Firma Fleet Corp wraz ze swoją filią w Piasecznie oferuje szeroką flotę samochodów każdej klasy dostępną w każdym momencie i na dowolny okres, rozpoczynający się od jednej doby, bez górnej granicy okresu najmu.

Wypożyczalnia samochodów w Piasecznie mieszcząca się w strategicznym punkcie Piaseczna pozwoli Państwu na wynajem samochodu bez konieczności dojazdu do Warszawy oraz stania w warszawskich korkach. Wynajem aut w Piasecznie oferuje również możliwość podwiezienia samochodu do klienta w dowolne miejsce w obrębie Warszawy i okolic, a również do dowolnego punktu w Polsce.

Wynajem samochodu w Piasecznie nie musi równać się wysokim kosztom takiej przyjemności, oferujemy samochody po przystępnej cenie. Naszą strategią jest, aby wynajem aut w Piasecznie był możliwy dla każdego. W przypadku wynajmu samochodów na dłuższy okres jesteśmy w stanie przedstawić Państwu spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do Państwa potrzeb i wymagań.

Nasza flota składa się przede wszystkim z nowych aut, regularnie kontrolowanych pod kątem sprawności, które z pewnością zadowolą Państwa oczekiwania, co do wynajmu samochodów w Piasecznie. Wszystkie oferowane przez nas auta są w pełni ubezpieczone(OC, AC, Assistance), a również wyposażone we wszelkie niezbędne do bezpiecznej jazdy wyposażenie. Każdy samochód wynajęty przez Państwa w Piasecznie jest dokładnie wyczyszczony oraz zatankowany do pełna, aby umożliwić Państwu bezproblemowy dojazd do punktu docelowego.

Dewizą naszej wypożyczalni jest, aby przede wszystkim być dla Państwa. Z tego powodu wypożyczalnia samochodów w Piasecznie dysponuje infolinią dostępną 24h/7 na której służymy Państwu pomocą. W przypadku wystąpienia awarii, jakiegokolwiek problemu lub pytania można do nas zadzwonić w każdej chwili.

Jeżeli odczuli Państwo potrzebę wynajęcia samochodu w Piasecznie, bardzo prosimy o kontakt na naszą infolinię pod nr 794405350.

Wynajem samochodów Piaseczno

Wynajem samochodu z OC sprawcy Piaseczno

Zadbane auta, miła obsługa, samochody na czas!

Rabaty dla stałych klientów naszej wypożyczalni, elastyczne oferty wynajmu średnio i długoterminowego, zadzwoń i zapytaj!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, oceń naszą pracę i jakość obsługi:

Imię
Email
Ocena
Treść:

★★★★★
5 5 1
Rezerwacja o 3 w nocy nie stanowi problemu, bardzo miła obsługa. Auta bez zarzutu! W tej cenie taka obsługa, nie spotykana nawet na zachodzie. Polecam, Paweł

★★★★★
5 5 1
Miły Pan podstawił czyściutki samochód. Jestem bardzo zadowolona z obsługi

★★★★★
5 5 1
Zdecydowanie najtańsza wypożyczalnia w mieście.

★★★★★
5 5 1
Trafiłem nowe auto z przebiegiem 7km, ekstra polecam!

★★★★☆
4 5 1
Wszystko OK, polecam!

★★★★★
5 5 1
Wynajmuję tu auta regularnie od roku. Za każdym razem bezproblemowo. Gorąco polecam!

★★★★★
5 5 1
Super! Wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Dziękuje i na pewno będę polecał!

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję za możliwość z korzystania z waszego autka .Autko czyste pachnące rewelacja Pan bardzo miły i cierpliwy .Na pewno jeszcze nie raz skorzystam i gorąco polecam.

★★★★★
5 5 1
Przy zwrocie bez kombinacji , bardzo w porządku nie naciągają, polecam. MK

Service Overall rating: ★★★★★ 4.8 based on 9 reviews
5 1