Co można zwiedzić wypożyczonym samochodem.

W okresie wakacyjnym nie warto siedzieć w domu marnując urlop i piękną pogodę. Serdecznie zachęcamy do wypożyczenia samochodu i udania się w podróż krótszą lub dłuższą, aby zobaczyć ciekawe miejsca w które obfituje Polska, jak i Europa.

Polska jest bardzo niedocenianym turystycznie krajem, a jest to spowodowane przede wszystkim niewiedzą. Jeżeli chcą Państwo wyjechać na weekend, polecamy pojechać do Trójmiasta, gdzie będziecie mogli cieszyć się piękną pogodą, zwiedzić ciekawe miejsca oraz pójść na plażę. Jeżeli chcieliby Państwo uciec od miejskiego życia można wybrać się na pobliski półwysep helski, gdzie na campingach czy hotelach życie toczy się trochę spokojniej. Dla fanów sportów wodnych polecamy szkółki windsurfingowe oraz kitesurfingowe, które zapewnią, że spędzą Państwo aktywnie weekend. Dla fanów historii mamy pomysł na wycieczkę po Polsce śladami zamków oraz pałaców, których jest bardzo wiele i warto je zobaczyć. Nietypową wycieczką jest natomiast podróż śladami polskich browarów, których zagłębie znajdziemy chociażby na południu Polski. Wycieczka po muzeach i zobaczenie na własne oczy jak wytwarzane jest piwo może być ciekawą atrakcją chociażby dla zagranicznych znajomych, którzy odwiedzą nas w Polsce.

Jeżeli chodzi o wycieczki po Europie to część pomysłów zawarta jest w zakładce „Wycieczka po Europie wypożyczonym samochodem.”. Jednak jeśli chodzi o konkretne miejsca do zwiedzania polecamy miasta takie jak Berlin, Amsterdam czy Paryż. Znajdą tam Państwo mnóstwo miejsc wartych zobaczenia, piękne widoki, a dla tych z Państwa którzy chcą się rozerwać w trakcie urlopu – bogatą ofertę lokali rozrywkowych. Warto udać się również do Włoch, aby spróbować lokalnych przysmaków i poczuć niezapomniany klimat tego pięknego kraju. Wycieczka do każdego z krajów nad Morzem Śródziemnym spowoduje, że Państwa urlop będzie niezapomniany, a od tamtej pory będą Państwo chcieli wracać w odwiedzone miejsca co roku.