Długoterminowy wynajem samochodów

Zarządzanie i kompleksowa obsługa floty samochodowej

Sprawdź też inne:

794 405 350

Masz pytania? Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty

Wynajem długoterminowy samochodów

Potrzebujesz samochodu do firmy na okres od 2 do 5 lat? Dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Oferujemy pełną obsługę i kompleksowe zarządzanie flotą samochodową. Szybko, łatwo i komfortowo. Oferta skierowana jest dla firm – tych mniejszych jak i dla klientów korporacyjnych.

Auta, które oferujemy na długoterminowy wynajem w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu posiadają pełne ubezpieczenie (tj. OC + AC + NW) oraz pakiet Assistance z całodobowym dostępem technicznym. Dbamy o nie także poprzez pełną i kompleksową obsługę serwisową. Zajmiemy się analizą najlepszej oferty flotowej, dostosowanej do potrzeb i wymagań naszego Klienta. Prowadzisz własną firmę, potrzebujesz wynająć więcej niż jedno auto? Zapraszamy do kontaktu i współpracy w zakresie długoterminowego wynajmu aut.

Korzyści związane z podjęciem współpracy z naszą firmą:
– możemy przekazać dostęp do monitoringu pojazdów (przebieg, prędkość, trasy itp.)
– bardzo atrakcyjne warunki, posiadamy ceny negocjowane bezpośrednio z importerami
– przejrzystość i jasność planowania, zarządzania budżetem
– kontrola i optymalizacja kosztów
– jedna zbiorcza faktura niezależna od ilości aut
– nie ponosisz ryzyka związanego ze zmianą wartości samochodu, po upływie najmu
– w przypadku awarii auta, zapewniamy ograniczenie kosztów związanych z przestojem pracy, poprzez podstawienie samochodu zastępczego
– Twoja firma posiada większą zdolność kredytową, a także większy zwrot z inwestycji związanych bezpośrednio z działalnością i charakterem firmy

Wybierając naszą ofertę i korzystając z długoterminowego najmu samochodu należy zwrócić uwagę na jakość naszych usług, przyjazną współpracę, a także co atrakcyjne warunki cenowe (adekwatne do jakości naszych usług). Naszym klientom oferujemy także pomoc techniczną na terenie całego kraju, infolinię 24h,  serwisy oraz wymianę i przechowywanie opon.