Dlaczego na urlop lepiej pojechać wypożyczonym samochodem niż własnym.

Planując upragniony urlop warto zastanowić się nad środkiem transportu do miejsca, gdzie oddamy się błogiemu i zasłużonemu odpoczynkowi. Samolot, pociąg, autokar czy samochód? Jeżeli samochód to własny czy wypożyczony? Wypożyczalnia samochodów oferuje państwu skuteczne rozwiązania wszelkich wątpliwości. Wypożyczony samochód ma wiele przewag względem własnego auta.

Przede wszystkim nie muszą się Państwo martwić przed wyjazdem o przygotowanie techniczne auta. Przegląd auta, udanie się na serwis, sprawdzenie stanu i wymiana płynów eksploatacyjnych, sprawdzenie ciśnienia opon czy wyczyszczenie auta potrafią zająć dużo czasu, a czasem mogą dużo kosztować. W przypadku wypożyczonego auta wszystkim tym zajmą się pracownicy wypożyczalni, a Państwo będą mogli cieszyć się autem świetnie przygotowanym do nawet najdłuższych podróży, wyczyszczonym zewnątrz i w środku oraz podstawionym we wskazane przez Państwa miejsce, np. pod dom, abyście musieli Państwo zapakować tylko bagaże i pojechać w drogę.

Drugą zaleta wynajętego auta jest brak zmartwień w trakcie podróży. Ze względu na pełne ubezpieczenie naszych aut (OC, AC, Assistance) w przypadku nieprzewidzianej awarii lub stłuczki wystarczy zadzwonić na naszą 24h infolinię, a my zajmiemy się zorganizowaniem dla Państwa pomocy w mgnieniu oka. Otrzymają od nas Państwo również auto zastępcze, abyście mogli kontynuować swoją podróż i nie marnowali urlopu na naprawę auta.

Następną kwestią jest to, że Państwa samochody mogą być za małe, aby pomieścić całą rodzinę i bagaże. W tym przypadku oferujemy szeroką flotę aut wyższych klas z pojemnymi bagażnikami, również w kombi.

Poza tym, z każdym przejechanym kilometrem auto niestety traci na wartości. Mogą Państwo tego uniknąć wypożyczając auto, a własne zostawiając w garażu.
Korzystając z usług wypożyczalni nie będą Państwo musieli również prosić sąsiada, teścia czy kolegi o pożyczenie nawigacji drogowej, fotelika dla dziecka, bagażnika na dach czy innych akcesoriów samochodowych. Wszystko to mogą Państwo wynająć razem z autem, a nasi pracownicy pomogą w montażu i przeszkolą Państwa z obsługi.